قفس بلدرچین

قفس بلدرچین

قفسه های بلدرچین

در قفس بلدرچین کف ، کناره ها و سقف قفس های بلدرچین با کیفیت از توری های گالوانیزه تشکیل می شود. برای ساخت توری های استاندارد از مفتول هایی استفاده می شود که از پوشش گالوانیزه گرم ساخته شده اند. مفتول های با کیفیت قبل از ساخت توری گرم می شوند و در کارخانه به صورت میله سایزبندی شده و برای مقاومت و ارتجاعی شدن کشیده و تابیده می شوند. بنابراین برای ساخت قفس های بلدرچین نمی توان از مفتول های مسی استفاده کرد.

1- قفس بلدرچین | توری های کفه

توری جلویی قفس بلدرچین

 

بهترین نوع مفتول برای ساخت توری های کفه قفس بلدرچین مفتول های با قطر 1.5 تا 3 میلی متر است. به طوری که چنان در کنار یکدیگر قرار گیرند که پاهای بلدرچین از کفه خارج نشود. توری کفه بلدرچین باید خاصیت ارتجاعی مناسب را داشته باشد به طوری که تخم های نطفه دار با برخورد به توری کفه دچار شکستگی و ترکیدن نشوند. شیب کفه توری نیز باید به صورت ملایم باشد زیرا زیاد بودن شیب کفه توری باعث خستگی پای بلدرچین ها در قسمت جلویی و جفتگیری ضعیف آن ها می شود. شیب مناسب برای کفه های توری قفس بلدرچین  12-10 درجه است.


دنیای پرندگان

اگر سوال و يا اشکالي در زمینه " قفس بلدرچین " و يا هر زمينه تحصيلي داريد ،
از خط ثابت با شماره 70705003-021 (از هر نقطه ايران) تماس بگيريد
در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

کانال و گروه ازدواج موقت و صیغه یابی سارینا پخش هیراد سایت رسانه موزیک لری شارژ رایگان ایرانسل / شارژ رایگان همراه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود آهنگ جدید mahansaz.ir انجام پروژه های تجزیه و تحلیل جی ال فیلم دانلود فیلم بزرگسالان با لینک مستقیم پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان